с 01.01.2019 г. услуги предоставляются ТОВ «Українська готельна група»

Ціни на путівки 2020

Трускавець. Ціни на путівки в санаторії 2020р.

санаторий весна ценыСанатории Кристалл, Алмаз, Рубин, Янтарь валюта

ОПЛАТА ПОСЛУГ:

Після того як Ви вибрали категорію номера, період перебування і санаторій, вам буде заброньовано номер і виставлений рахунок на оплату.

Оплата готівкою: після отримання рахунку необхідно сплатити його в будь-якому відділенні банку протягом п'яти банківських днів або не менше, ніж за 14 днів до дати заїзду. Після оплати необхідно зв'язатися з нашим менеджером і повідомити дату оплати. Менеджер перевіряє наявність коштів на рахунку і підтверджує бронь.

На нашому сайті представлені фото і детальний опис всіх санаторіїв та вілл, а також інформація про оздоровчі програми в наших санаторіях і медичному комплексі. 


Тепер ви самі можете підібрати собі один з варіантів максимально комфортного перебування на нашому курорті з оптимальним поєднанням відпочинку та оздоровлення. Вас приємно здивують Трускавець ціни в наших санаторіях і віллах: ми постаралися зробити відпочинок на цьому унікальному курорті доступним для кожного. У той же час для вас будуть забезпечені комфортні умови проживання та проведення дозвілля. Більш детальну інформацію з теми Трускавець путівки, ви можете отримати у відділі бронювання.