Трускавець. Ціни на путівки в санаторії 2017р.

санаторий весна ценыСанатории Кристалл, Алмаз, Рубин, Янтарь валюта

ОПЛАТА ПОСЛУГ:

Після того як Ви вибрали категорію номера, період перебування і санаторій, вам буде заброньовано номер і виставлений рахунок на оплату.

Громадяни України можуть оплатити рахунок готівкою (через будь-яке відділення банку) або кредитною карткою.

Громадянам Росії та інших країн необхідно заповнивнити форму on-line бронювання на сайті truskavetskurort.ua, на вашу електронну пошту (e-mail) прийде повідомлення, в якому зазначені докладні дії. Згідно із законодавством нашої країни, рахунки для фізичних осіб дійсні тільки для оплати на території Україні.

На нашому сайті представлені фото і детальний опис всіх санаторіїв та вілл, а також інформація про оздоровчі програми в наших санаторіях і медичному комплексі.

Тепер ви самі можете підібрати собі один з варіантів максимально комфортного перебування на нашому курорті з оптимальним поєднанням відпочинку та оздоровлення. Вас приємно здивують Трускавець ціни в наших санаторіях і віллах: ми постаралися зробити відпочинок на цьому унікальному курорті доступним для кожного. У той же час для вас будуть забезпечені комфортні умови проживання та проведення дозвілля. Більш детальну інформацію з теми Трускавець путівки, ви можете отримати у відділі бронювання.