с 01.01.2019 г. услуги предоставляются ТОВ «Українська готельна група»

Реабілітація на курорті Трускавець. Санаторій «АЛМАЗ»

Реабілітаційні відділення санаторію «АЛМАЗ» у м.Трускавець. Оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм

З 1 січня 2018 року діє новий Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок Фонду соціального страхування. Згідно з цим Порядком застраховані особи мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю.

Ми запрошуємо отримати реабілітаційне лікування на курорті Трускавець в санаторії "АЛМАЗ".

Реабілітаційні відділення у санаторії «АЛМАЗ»

  1. Реабілітаційне відділення хворих після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії)
  2. Реабілітаційне відділення для відновлювального лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення
  3. Реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей у супроводі дорослих, хворих на цукровий діабет та із захворюваннями ендокринної системи

 Вартість  путівки в реабілітаційних відділеннях санаторію «Алмаз» дорівнюється вартості державної компенсації

Путівка «Реабілітаційна» для  1 особи за 1 добу - 633,00 грн. (з ПДВ)

У вартість входить: розміщення в двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове дієтичне харчування на замовлення, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами.

Путівка «Реабілітаційна» для дитини у супроводі дорослого  за 1 добу -  968,50 грн.(з ПДВ)

У вартість входить: розміщення в двомісному номері з усіма зручностями, 4-х разове дієтичне харчування на замовлення, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами для дитини та проживання і харчування для супроводжуючої особи 

Як отримати путівку?

Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторію відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії (далі - висновок ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Заклад охорони здоров'я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду, за місцем обліку закладу охорони здоров'я як страхувальника, про потребу зазначеної особи в подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю (далі - страховий випадок).

Представник органу Фонду відвідує застраховану особу в закладі охорони здоров'я, де перебуває зазначена особа на стаціонарному лікуванні для надання роз'яснення про порядок забезпечення реабілітаційним лікуванням застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду та оформлення заяви про забезпечення реабілітаційним лікуванням

Орган Фонду перевіряє перебування застрахованої особи на обліку у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування  та  узгоджує можливість прийому хворого на реабілітаційне лікування  в санаторії «Алмаз» м. Трускавець.

Представник органу Фонду інформує застраховану особу про готовність санаторія прийняти на реабілітаційне лікування.

Застрахована особа підписує три примірники Договору (для органу Фонду, санаторію та застрахованої особи).

Договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування у санаторії «АЛМАЗ» за зазначеним у Договорі профілем медичної реабілітації, терміном лікування та дати початку лікування.

Чи можна поділити путівку?

Згідно чинного законодавства путівки поділу не підлягають.

 Чи можна перенести дату заїзду?

Перенесення дати заїзду можливо при наявності вільних місць та за попереднім погодженням із робочим органом фонду та санаторієм.

 Які документи потрібні для поселення?

  1. Оригінал паспорта
  2. Документ, що посвідчує особу з інвалідністю (за наявності)
  3. свідоцтво про народження дитини (у разі направлення на лікування дитини)
  4. Три примірники Договору
  5. Виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.02.2012 № 110);
  6. Відкритий листок непрацездатності

 Дякуємо за вибір!

Бронювання:+38 (098) 352-1555, +38 (066) 572-1555, +38 (093) 232-1555

+38 (03247) 6 00 35, +38 (044) 461 94 84  

e-mail: .(Этот E-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavaScript)