Санаторії "КРИСТАЛ", "АЛМАЗ" м. Трускавець

Соціальні путівки в Трускавець 2018

Інформація щодо оздоровлення пільгових категорій громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  віднесені до категорії 1 та діти з інвалідністю, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою. 

 

З 1 січня 2017 року набирає чинності новий Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений постановою Кабінету міністрів України №31 від 25.01.2018р. (надалі - Порядок).

Згідно з цим Порядком громадяни мають право вільного вибору закладу відповідного профілю.

Запрошуємо на оздоровлення на курорт Трускавець в санаторії "АЛМАЗ" і   "КРИСТАЛ"

Вартість  путівки

-          Путівка для 1 особи на 18 діб (2-місне розм.) - 6822,00 грн. (без ПДВ).

У вартість входить: розміщення в однокімнатному двомісному номері з усіма зручностями (санвузол у номері), 4-х разове дієтичне харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами;

-          Путівка «для дитини з інвалідністю у супроводі дорослого» для 2 осіб на 21 добу  - 13545,00 грн.

У вартість входить: розміщення в однокімнатному двомісному номері з усіма зручностями (санвузол у номері), 4-х разове дієтичне харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами для дитини та проживання і харчування для супроводжуючої особи.

 

Основні профілі лікування на курорті Трускавець:

  • органи травлення
  • нефрологія або сечостатева система
  • ендокринна система та цукровий діабет
  • нервова система
  • кровообіг
  • дихання
  • кістково-мязева система

Санаторії «АЛМАЗ» та «КРИСТАЛ» мають комфортне розташування поруч з центральним парком Трускавця та з'єднані критим переходом із Курортною поліклінікою і Бальнеолікарнею, де надається понад 200 лікувально-діагностичних процедур для відпочивальників. Тут вам запропонують терапевтичні процедури, послуги гідротерапії, бальнеотерапії, а також, процедури озокеритолікування.

Ми маємо ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики  та акредитаційні сертифікати Міністерства охорони здоров'я України

На прикінці 2016 року було відкрито новий сучасний бювет. Мінеральні води подаються в санаторій безпосередньо із свердловини з дотриманням всіх необхідних вимог та стандартів, не втрачаючи своїх цілющих властивостей. Досвідчені лікарі-курортологи призначать курс прийому мінеральної води.

У санаторії «Алмаз» створені та успішно функціонують 3 профільні реабілітаційні відділення, які дозволяють проводити комплексне оздоровлення організму на усіх етапах - від профілактики до реабілітації:

  • Реабілітаційне відділення відновлювального лікування хворих на захворювання органів травлення та хворих після оперативних втручань на органах травлення;
  • Реабілітаційне відділення для лікування дорослих та дітей, хворих на цукровий діабет та з захворюваннями ендокринної системи;
  • Спеціалізоване відділення для хворих із хронічними захворюваннями сечостатевої системи та урологічними захворюваннями.

 

Телефони для довідок:

+38 (098) 352-1555, +38 (066) 572-1555, +38 (093) 232-1555

e-mail: .(Этот E-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavaScript)   .(Этот E-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavaScript)

Оформити заявку на бронювання путівки можна за посиланням.

 

Проект 3-ох стороннього договору для ознайомлення розміщений на сайті.