Цены на путевки санаторий Алмаз, Кристалл 2023г.

Трускавець. Ціни на путівки 2023 / Трускавец. Цены на путевки в санатории 2023 г.

санаторий весна ценыСанатории Кристалл, Алмаз, Рубин, Янтарь валюта

ОПЛАТА ПОСЛУГ:

Після того як Ви вибрали категорію номера, період перебування і санаторій, вам буде заброньовано номер і виставлений рахунок на оплату.

Оплата готівкою: після отримання рахунку необхідно сплатити його в будь-якому відділенні банку протягом п'яти банківських днів або не менше, ніж за 14 днів до дати заїзду. Після оплати необхідно зв'язатися з нашим менеджером і повідомити дату оплати. Менеджер перевіряє наявність коштів на рахунку і підтверджує бронь.

На нашому сайті представлені фото і детальний опис санаторій АЛМАЗ, санаторій КРИСТАЛ, а також інформація про оздоровчі програми і медичні послуги. 

Тепер ви самі можете підібрати собі один з варіантів максимально комфортного перебування на нашому курорті з оптимальним поєднанням відпочинку та оздоровлення. Вас приємно здивують Трускавець ціни в наших санаторіях і віллах: ми постаралися зробити відпочинок на цьому унікальному курорті доступним для кожного. У той же час для вас будуть забезпечені комфортні умови проживання та проведення дозвілля. Більш детальну інформацію з теми Трускавець путівки, ви можете отримати у відділі бронювання.

 

ОПЛАТА УСЛУГ:

После того как Вы выбрали категорию номера, период пребывания и  санаторий,  вам будет забронирован номер и выставлен счет на оплату.

Оплата наличными: после получения счета необходимо  оплатить его в любом отделении банка в течение пяти банковских дней или  не менее, чем за 14 дней до даты заезда.  После оплаты необходимо  связаться  с нашим менеджером и сообщить  дату оплаты. Менеджер  проверяет наличие средств по счету и подтверждает бронь.

На нашем сайте представлены фото и подробные описания санаторий АЛМАЗ, санаторий КРИСТАЛЛ, а также информация про оздоровительные программы и медицинские услуги. 

Теперь вы сами можете подобрать себе один из вариантов максимально комфортного пребывания на нашем курорте с оптимальным сочетанием отдыха и оздоровления. Вас приятно удивят Трускавец цены в наших санаториях и виллах: мы постарались сделать отдых на этом уникальном курорте доступным для каждого. В то же время для вас будут обеспечены комфортные условия проживания и проведения досуга. Более подробную информацию по теме Трускавец путевки, вы можете получить в отделе бронирования.