Сумніви в якості води Нафтуся - безпідставні.

[12.07.2012]

Філія ЗАТ «Трускавецькурорт» «Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» щоденно здійснює відбір і лабораторне дослідження води з джерел мінеральних вод. Ми самі напросилися бути супутниками головного інженера філії Володимира Кісака в його поїздці курортним парком, коли він забирав проби води і залишав у бюветах тару для нових проб. Дорогою Володимир Михайлович розповів про життя-буття філії. А саме: про проведений ремонт туалету №1 в парку, проведену холодну і теплу воду в туалет №3 біля верхнього бювету. У нижньому бюветі у залі №3 також здійснено ремонт і заміну плиткового покриття. У тому ж бюветі проведена побілка та замінено двері. В найближчих планах встановлення нових дверей бювету №2 та ремонт надкаптажних споруд «Нафтусі».

Як повідомив пан Кісак, щодня на обох бюветах споживається близько дев’яти кубометрів «Нафтусі». Вона та інші води щоразу ретельно перевіряються.

Вже в приміщенні ГГРЕС дізнаємося, що колектив станції тепер дещо поновився, до роботи залучено багато молоді. Проте серед працівників є два кандидати медичних наук. В самій лабораторії теж оновлення – придбана установка мембранної фільтрації. Установка дорога – близько 45 тисяч гривень – зате якісна і дає точні результати, зокрема баканалізу. Ми почекали, поки результати будуть готові і переконалися – вони нормальні. Тобто усілякі сумніви в якості наших мінеральних вод, що сіються зловмисниками та конкуруючими курортами – абсолютно безпідставні.

Орест Лещишин

версия для печати
Нафтуся Минеральная вода Нафтуся. Трускавец.