У «Весни» – вже тридцята весна. На урочистостях з нагоди тридцятилітнього ювілею оздоровниці «Весна» приватного акціонерного товариства зібралося чимало гостей: керівництво товариства, запрошені, ветерани оздоровниці і, звісно ж, винуватець свята – її великий дружній колектив.

[30.04.2014]

 

У «Весни» - вже тридцята весна

                На урочистостях з нагоди тридцятилітнього ювілею оздоровниці «Весна» приватного акціонерного товариства зібралося чимало гостей: керівництво товариства, запрошені, ветерани оздоровниці і, звісно ж, винуватець свята - її великий дружній колектив. У такому родинному колі гуртом вирішили не лише пригадати як воно усе було і з чого починалося, але й підтримати одне одного у нелегкий час. У результаті все вийшло так, як і планувалося: урочисто, милозвучно і дуже по-родинному. І зрозуміло, чому серед великого колективу «Весни» і досі є чимало тих, хто вже третє десятиліття трудиться в оздоровниці, та й ті, хто прийшли пізніше - одразу стали гармонійною часточкою цього великого організму. Цих людей завжди, в усі часи об'єднувала сумлінна праця, відданість своїй справі і гарне ставлення до пацієнтів.

 

            Будівництво санаторного комплексу «Весна» було розпочато в червні 1976 року згідно рішення Міністерства важкої та машинної промисловості, Держбуду УРСР та Міністерства охорони здоров'я УРСР. Генеральне проектування санаторію здійснене Львівським філіалом інституту «Гіпроград» під керівництвом головного архітектора проекту Королишина Любомира Івановича. Генеральний підрядник, що здійснював будівництво - БУ-15 тресту «Укрзахіднафтогазбуд», м. Трускавець. Виконроб - Флейшер Борис.

             28 грудня 1983 року державною приймальною комісією об'єкт офіційно було прийнято в експлу­атацію. Фактична тривалість будівництва станови­ла 8 років.

            Про гордість оздоровниці - його чу­довий і працьовитий колектив - у своєму вітальному виступі говорив теперішній очільник оздоровниці Юрій Загребельний: «За тридцять років багато зроблено і бага­то чого ви домоглися. Але головна наша цінність - це трудовий колектив, наші лі­карі та медсестри, працівники їдальні, тех­нічні працівники, професіонали, віддані своїй справі! - зауважив у своєму виступі Юрій Павлович. А ще не забув підтримати своїх підлеглих словами про те, що незважаючи на нелегкі часи, працівники «Весни» зберігають свій високий професіоналізм і вірність обраній справі, свої душевні якості та здатність до самопожертви. - Нехай у мину­лому залишаться всі труднощі та проблеми, з якими нам довелося зіткнутися, а майбутнє принесе колективу санаторію успіх і уда­чу у всіх починаннях».

             До вітань долучився гене­ральний директор приватного товариства «Трускавецькурорт» Віктор Жданов. І хоч почав кері­вник товариства свою вітальну промову з малоприємних фактів (при цьо­му зауваживши, що говорить із людьми про те, що болить нас усіх), мовляв і зава­нтаженість санаторіїв товариства зменшу­ється зо дня в день до критичної межі, і борги фондів перед нашим підприємством - чималі, а тут ще й Крим повернув усі при­дбані путівки. Проте нині важко кардина­льно вплинути на ситуацію, яка є в країні. Тож рятуватися мусимо самі, як можемо. Гендиректор змушений був згадати і про  непопулярні заходи, що дозволять насам­перед зберегти колектив.

            Та виявилося, що і хороші моменти у цій здавалося б безвихідній ситуацій усе ж таки є. Насамперед Віктор Миколайович повідомив про по­дальшу плідну співпрацю з фон­дами. Найближчим часом будуть оголошені результати тендеру одного з фондів, а невдовзі роз­мова йтиме про оздоровлення у нас постраждалих на Чорнобильській АЕС. Але найголовніший месидж, поданий ко­лективу того дня - запевнення у тому, що для цієї оздоровниці буде зроблено усе, аби вона і надалі залишалася флагманом товариства. І цей високий статус «Весни» має дати поштовх іншим оздоровницям для подальшого розвитку та вдо­сконалення.

            Серед гостей, котрі радо до­лучилися до вітань колективові - головний лікар-директор БОЛ «Медичний центр №1» Євген Юник, голова профкому товари­ства Теодозій Сидір, керівники сусідніх оздоровниць «Рубін» та «Кристал» Володимир Дякунчак та Юрій Круглій. Усі виступи гостей були адресо­вані великому, дружньому і надзвичайно професійному колективу, до якого, неначе до власної родини, роками і десятиліттями повертаються відпочивальники. І до цього колективу, до цієї великої родини з при­хильністю ставляться працівники інших оздоровниць, бо ніхто краще, ніж вони, не розуміє, якою іноді нелегкою є робота з людьми. Не залишилося осторонь цієї по­дії і київське керівництво. Голова Наглядо­вої ради Павло Якубенко теж долучився до привітань, які озвучив генеральний дирек­тор. Для того, щоб у ці нелегкі часи потіши­ти поважний колектив, власники і керівництво підприємства, ад­міністрація «Весни» зробили усе можливе. Справжню атмосферу свята забезпечив виступ дитя­чого хореографічного колективу «Азарт» з Дрогобицької ЗОШ №1. Їх виступ став справжнім вибу­хом емоцій, музики та яскравих кольорів. А от романтичного та патріотичного настрою надав урочистостям виступ народного фольклорного ансамблю «Дже­рела Карпат». І цілком традиційно було на­городжено кращих працівників санаторію почесними грамотами з врученням пре­мій. І наостанок, після завершення урочис­тої частини святкових заходів, працівники отримали ще одну приємність, бо мали можливість зібратися усім колективом за одним великим столом. Для ювілярів того дня організували фуршет.

 30 років для санаторію - надзвичайна дата. За цей час тут відпочивали, оздоровлювались, лікува­лись і повертались до повноцінного життя понад 242 тис. відпочиваючих з багатьох куточків Украї­ни та світу. Протягом останнього року у санаторії «Весна» оздоровилося 7,5 тис. осіб, з них близько 3 тис. іноземців.

 

 

версия для печати
Весна 30 років