Реабілітація на курорті Трускавець. Санаторій «АЛМАЗ»

Враховуючи високу ефективність санаторно-курортного лікування та реабілітації, які суттєво дозволяють зменшити кількість загострень хронічних захворювань, акцентуємо Вашу увагу на тому, що сьогодні ці можливості використовуються вкрай недостатньо, особливо коли мова йде про унікальні санаторно-курортні комплекси, що визнані лідерами в цій галузі не тільки в Україні, а й у світі.

На курорті Трускавець, у санаторії «Алмаз» ПрАТ «Трускавецькурорт», створені та успішно функціонують 2 профільні реабілітаційні відділення на 150 ліжко-місць, які дозволяють проводити комплексне оздоровлення організму на усіх етапах - від профілактики до реабілітації:

  • Реабілітаційне    відділення відновлювального лікування хворих після оперативних втручань на    органах травлення розраховане на 50 ліжок;
  • Реабілітаційне    відділення для лікування дорослих та дітей в супроводі батьків, хворих на    цукровий діабет розраховане на 100 ліжок.

Ось основні медичні покази для направлення хворих до наших реабілітаційних відділень.

Медичні покази для направлення до реабілітаційного відділення для лікування дорослих та дітей у супроводі батьків,  хворих на цукровий діабет:

-          інсулінозалежний цукровий діабет легкої та середньої форм важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації  без схильності до гіпоглікемії та кетоацидозу;

-          інсулінонезалежний цукровий діабет легкої та середньої форм важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації  без схильності до гіпоглікемії та кетоацидозу;

-          цукровий діабет, пов’язаний з недостатнім харчуванням, легкої та середньої форм важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації  без схильності до гіпоглікемії та кетоацидозу;

-          інші уточнені форми цукрового діабету, легкої та середньої форм важкості в стадії медикаментозної компенсації і субкомпенсації  без схильності до гіпоглікемії та кетоацидозу.

Медичні покази для направлення до реабілітаційного відділення для лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення :

-     стан після загострення, операцій, які дренують шлунок, в поєднанні з різними видами ваготомії.

-     після селективної проксимальної ваготомії при наявності астенічного синдрому, так званого «малого шлунку», демпінг-, та гіпоглікемічного синдрому легкого та середнього ступеня.

-     після резекції шлунка та ушивання виразки шлунку та дванадцятипалої кишки.

-     після операцій на «виключення».

-     після холецистектомії та реконструктивних операцій на жовчних шляхах.

На відміну від інших санаторно-курортних установ області у ПрАТ «Трускавецькурорт» також функціонує Медичний центр № 2, до складу котрого входять Бальнеоозокеритолікарня №2 та Курортна поліклініка №2, які є з’єднані з санаторієм «Алмаз» критим переходом.

Усі оздоровниці ПрАТ «Трускавецькурорт» мають вищий рівень акредитації і пропонують близько 300 видів діагностичних обстежень, консультацій та лікувальних процедур. Лікування в оздоровницях проводиться висококваліфікованими фахівцями різних напрямків, відповідно до затверджених наказом МОЗ України № 56 від 06.02.2008р. медичних стандартів та на підставі стандартів системи управління якістю медичної допомоги, в складі яких  доктор медичних наук, три кандидати медичних наук, 26 лікарів вищої та 4 першої кваліфікаційної категорії.

Методики лікування захворювань відповідають клінічним протоколам санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних закладах для дорослого населення та дітей.

На сьогоднішній день санаторій «Алмаз» та Медичний центр №2 - це комплекс, де надаються послуги з відновлювального та санаторно-курортного лікування на високому рівні з використанням таких лікувальних чинників, як всесвітньо відома мінеральна вода «Нафтуся» Трускавецького родовища. Також широко використовуються для внутрішнього застосування як концентровані так і розведені води малої, середньої та високої мінералізації (5-15 г/дм3), а також лікувальні розсоли для відпуску бальнеологічних процедур.

Примітка

Як потрапити на відновлювальне лікування в санаторій «АЛМАЗ»?

1.      Зверніться до вашого сімейного лікаря по місту проживання;

2.      Сімейний лікар звертається до обласного профільного спеціаліста с запитом про необхідність надання відновлювального лікування пацієнту;

3.      Обласний спеціаліст (колегіально с профільним лікарем) вирішує питання про госпіталізацію пацієнта в спеціалізоване відділення обласний лікарні з подальшим скеруванням на відновлювальне лікування в реабілітаційне відділення профільного курорту /санаторію;

4.      Для отримання путівки пацієнту надається висновок відбіркової комісії на відновлювальне лікування в профільний санаторій.